Posel boží ~ Ti, co vládnou

Vítám vás na stránkách Posla Božího.

T ak tu máme rok 2008. Někteří z vás prej opět chtějí Posla. Tak co s váma. Holt jej zase uspořádáme. Příprava letošního ročníku je již v plném proudu. Vetšina věcí se nebude lišit od loňského ročníku.

L oni se nám opět povedlo získat nějaké zkušenosti a taky rady vás, hráčů, nezůstaly nevyslyšeny. Na několika věcech se neustále, a věřte, že horlivě, pracuje. Většina věcí je hotových a některé ještě potřebují trochu doladit.

J ak jsem již naznačil, další ročník s sebou přináší několik málo změn. A jaké že to jsou? Dovednostní systém se ukázal jako životaschopný, takže zůstane zachován. Dojde v něm jen k dílčím úpravám. Těmito dílčími úpravami se myslí, že dojde např. k přecenění některých dovedností, nebo doplnění některých, které chyběli.

J ak jste si jistě všimli (nebo všimnete), jsou některé informace na stránkách ještě neaktuální. Je to z důvodu časového vytížení organizátorů. Během nadcházejících dnů a týdnů se zde bude chybějící materiály objevovat. S jistotou již však známe termín, kterému vše přizpůsobujeme. Neboli, můžeme zaručit, že koncem měsíce června bude již vše tak jak má.

P okud si potřebujete něco ujasnit, popř. zde najdete nějaké chyby, nebo i jen tak, klidně se ozvěte na náš email.


Copyright © 2004-2008 - code Mealtiner 2008 - designe Mealtiner & Ytriag 2006