Posel boží ~ Ti, co vládnou

4.1 Kdy a kde

Termín konání LARPu Posel boží 2008 je stanoven na:

6. - 10. srpna 2008

Místo konání LARPu Posel boží 2008 je:

Radostice u Brna

Začátek ve středu 6. srpna v 15:00 hodin.

Konec v neděli 10. srpna v 15:00 hod.


Vyhrazujeme si právo zrušit celou akci.
Tato skutečnost bude případně zveřejněna zde na stránkách nejpozději 21 dní před datem konání.


P okud bude ale někdo chtít dojet dříve, tak klidně může. Organizátoři budou na místě nejspíše od pondělí. Případné nedočkavce rádi zapojíme do příprav akce (alespoň budeme mít čas se odreagovat).Jak na tábořiště:

N a tábořiště se lze dostat několika způsoby. Nejkratší a asi nejvhodnější jsou dvě možnosti. Jedna je přes Radostice a druhá přes Ořechov: 

Z Radostic:
Cesta přes Radostice je docela snadná. Prvním krokem proto, abyste se neztratili, je dostat se do Radostic. Pokud jste zvládli tento krok (který nemusí být zas tak lehký, pokud jedete vlakem), zbývá jich ještě několik. Druhým krokem je najít v Radosticích kostel, který stojí hned vedle hlavní cesty. Dále je vejít do vedlejší ulice, která vede od kostela a ve které narazíte po pár krocích na základní školu. Pokud jste to zvládli, jste na dobré cestě dostat se až do tábořiště. Pokračujte pořád rovně touto cestou, projděte kolem hřbitova a dál po polní cestě. Měly by se zde objevovat fáborky, které vám cestu usnadní. Po této polní cestě pokračujte tak dlouho, dokud nenarazíte na lesík po levé straně cesty. Pokud jste i toto zvládli, tak už vám zbývá jen kousek. U lesíka zahněte doleva na odbočující polní cestu. A pak už půjdete jen pořád rovně. Cesta končí ve ztracenu přímo na tábořišti. Z větší vzdálenosti by mělo být viditelné opuštěné seskupení stromů a starší totem, popřípadě nějaké ty stany. Pokud jste dorazili až sem, tak se můžete radovat. Jste na tábořišti.

Z Ořechova:
Druhou možností je cesta přes Ořechov. V Ořechově jsou cestou autobusem z Brna tři zastávky. Na tu správnou cestu se lze dostat několika způsoby. Nejlepší možností je vystoupit na té prostřední (zastávka Obecní úřad). Dalším krokem je najít i zde základní školu. To lze po vystoupení z autobusu udělat docela snadno. Půjdete dál ve směru jízdy autobusu, až se dostanete na křižovatku. Po pravé straně byste měli mít park. Na této křižovatce je kolmo na hlavní ulici menší cesta, která vede kolem základní školy. Pokračujte po ní pořád dál. Dalším krokem je minout na této cestě hřiště a fotbalový stadion. Zde končí asfaltka a cesta přechází v polní cestu. Běžte pořád rovně. Teď musíte správně odbočit doprava, to je nejlepší až na konci cesty. Potom půjdete chvíli po této cestě, až dorazíte také na její konec. Zde pak odbočíte doleva a půjdete dál. Teď už jste skoro na konci. Půjdete tak dlouho, dokud nedojdete k lesíku který budete mít po pravé straně. Na konci lesíka odbočíte doprava na polní cestu. A pak už půjdete jen pořád rovně. Cesta končí ve ztracenu přímo na tábořišti. Z větší vzdálenosti by mělo být viditelné opuštěné seskupení stromů a starší totem, popřípadě nějaké ty stany. Pokud jste dorazili až sem, tak se můžete radovat. Jste na tábořišti.

[ MAPA 1 - MAPA 2 ]


Copyright © 2004-2008 - code Mealtiner 2008 - designe Mealtiner & Ytriag 2006